Aktuality

( spät na aktuality )IDEB 2012 a driveING

Datum: 12.05.2012

Spoločnosť driveING sa úspešne prezentovala na prestížnom Medzinárodnom veľtrhu obrannej techniky IDEB 2012. Veľtrh sa konal na výstavisku INCHEBA v Bratislave v dňoch od 2. do 4. mája 2012. Návštevníci veľtrhu prejavili veľký záujem o praktické odskúšanie vyrážacích dverí „driveING door “.

driveING door“ je vývojový produkt spoločnosť driveING určený pre profesionálny výcvik špeciálnych jednotiek výkonných zložiek bezpečnostného systému SR. Rôzne prevedenia vyrážacích dverí „driveING door“ a sú inštalované aj vo výcvikových zariadeniach v priestore ÚŠZV MO SR Lešť.

V stánku Ministerstva obrany SR bola predstavená aj štúdia „Strelecko-taktického objektu pre CQB“ ( Close Quarter Battle ), na ktorom sa spoločnosť driveING autorsky aj projekčne podieľala.

Návštevníci z radov civilnej verejnosti ale aj vojenských odborníkov z domova a zo zahraničia si mali možnosť prezrieť videá z rôznych cvičení, výcvikov a kurzov, ktoré sa uskutočnili vo výcvikových zariadeniach v priestore Vojenského obvodu Lešť.

Ing. Anton TURON, PhD. 0911 501 460

Ballistic Laboratory 0911 757 241

KONTAKT - CONTACT

© 2024 Balistika.sk. All rights reserved !!! YOU TUBE kanal

Tvorba webstránok MenyhArt.sk